Produkty

 

WÓZEK INWALIDZKI ALUMINIOWY SOMA SM-802.
Cena 800,00 zł
Lekki, aluminiowy wózek inwalidzki wyposażony w szybkozłącza, odchylane podłokietniki, odczepiane podnóżki, poduszkę, lane koła przednie o dużej grubości oraz pneumatyczne koła tylne. Opcjonalnie dostępna jest również wersja z hamulcami dla opiekuna.
Maksymalna masa użytkownika: 115 kg.
Masa wózka (z zamontowaną poduszką i podnóżkami): 15 kg.
Dostępne szerokości siedziska:
41, 43, 46, 49.

WÓZEK INWALIDZKI ALUMINIOWY KARMA S-ERGO 305.
Cena 900,00 zł
Lekki, aluminiowy wózek inwalidzki o unikalnym anatomicznym kształcie zapewniającym użytkownikowi wyjątkowy komfort. Tkanina, z której wykonane jest siedzisko “oddycha”, a dodatkowo zapobiega gromadzeniu się na jej powierzchni mikroorganizmów. Wózek wyposażony jest w szybkozłącza, odchylane podłokietniki o regulowanej wysokości, odczepiane podnóżki, regulowana wysokość mocowania kół tylnych, składane oparcie tylne, poduszkę, lane koła przednie o dużej grubości, podwójny krzyżak.

Maksymalna masa użytkownika: 115 kg.
Masa wózka (z zamontowaną poduszką,podnóżkami oraz "wąsami"): 16 kg.
Dostępne szerokości siedziska:41, 43, 46.

Standardowy wózek inwalidzki ze stali chromowo-molibdenowej na ramie krzyżakowej. Posiada odchylane podłokietniki oraz regulowane na długość, odchylane i wyjmowane podnóżki. Tapicerka wykonana jest z materiału niepalnego w kolorze czarnym. Rama jest malowana proszkowo w kolorze niebieskim.

szerokość siedziska
głębokość siedziska
wysokość oparcia
szerokość całkowita wózka
wysokość siedziska od podłoża
odległość od podnóżka do siedziska
waga wózka
maksymalne obciążenie

40, 45, 50 cm
40 cm
44 cm
59, 64, 69 cm
48 cm
35-46 cm
17,3 kg
120 kg