Produkty

Regulamin handlowy Sklepu Medycznego "ZDROWIE" s.c.
 
1.Sklep Medyczny "ZDROWIE" s.c. mieści się przy ul.Mickiewicza 8 ,w Namysłowie również pod tym adresem można obejrzeć oraz również przetestować sprzęt oferowany przez nasz sklep.

2. Wszystkie oferowane produkty są nowe i posiadają gwarancje.

3 .Sklep świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.

4 .Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronie wyłącznie w celach informacyjnych.

5. Informacje zawarte na stronach serwisu nie są ofertą handlową w myśl  przepisów prawa handlowego. Ceny są cenami orientacyjnymi i należy je potwierdzać w momencie składania zamówienia.

6. Sklep Medyczny "ZDROWIE" s.s.  dokłada wszelkich starań, aby dane techniczne, opisy umieszczonych produktów, promocje i ceny były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub nagłą ich zmianę przez jego producenta.

7. Wszelkie dane osobowe uzyskane w procesie ofertowania, składania zamówień, w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawnione innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych

8. Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT

9 .Zakup sprzętu jest równoznaczny ze zgodą na wszystkie postanowienia zawarte w regulaminie.

10. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się właściwe przepisy Kodeksu Cywilnego.

 
Zamówienia i dostawa

1. Zamówienia można składać przez całą dobę 7 dni w tygodniu za pośrednictwem formularza zamówienia na naszej stronie, e-maila lub telefonicznie.

2. Ceny podane na stronie internetowej są cenami orientacyjnymi i należy je potwierdzać w momencie składania zamówienia. Sklep  zastrzega sobie prawo do zmiany cen, w takim przypadku, kiedy dostawca danego produktu taką zmianę wprowadzi. Ostateczna cena i potwierdzenie realizacji zamówienia zostaną przesłane w ostatecznym potwierdzeniu zamówienia.

3. Zamówienie uznaje się za wiążące i przyjęte do realizacji po otrzymaniu informacji zwrotnej mailowej ze Sklepu Medycznego "ZDROWIE"  potwierdzającej wszystkie warunki zamówienia.

4. Niektóre ceny zawierają koszty transportu, a niektóre nie. Potwierdzenie zamówienia zawierać będzie odpowiednią informację dotyczącą ewentualnych kosztów transportu. Transport zamówionych produktów do klienta odbywa się za pośrednictwem jednej z firm kurierskich. W momencie dostarczenia przesyłki uprzejmie prosimy o sprawdzenie czy nie została uszkodzona w trakcie transportu. Jeżeli tak się stało, prosimy o spisanie protokołu z kurierem. Ceny nie zawierają kosztów instalacji i szkolenia personelu.

5. Firma oferuję różne formy płatności: przelewy, przedpłaty, pobrania.

 

Reklamacje

1. W przypadku niezgodności nowo zakupionego towaru z umową, reklamowany towar wraz z protokołem określającym niezgodności należy odesłać do firmy. O fakcie tym należy niezwłocznie powiadomić naszą firmę.

2. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny lub naprawiony.

3. Prawidłowo sporządzony protokół szkody jest warunkiem koniecznym do reklamowania uszkodzonego towaru.

4. W przypadku awarii sprzętu na gwarancji podczas jego użytkowania proszę przesłać do naszej firmy maila z opisem usterki i nr zamówienia.

5. Reklamacje i naprawy po okresie gwarancyjnym będą realizowane na koszt klienta.