Produkty

 

Kubek do picia

Cena 24,00 zł

 

Stolik do jedzenia i picia
Cena 40,00 zł

Przedstawiamy Państwu produkty pomagające w codziennej opiece nad osobami chorymi , niedowidzącymi oraz niewidomymi. Pozwalając na zachowanie minimum samodzielności ,wpływające pozytywnie na kondycję psychiczną.

 

Cena 57,00 zł

Drabinka łóżkowa ułatwiająca osobą starszym oraz osobom o obniżonej sprawności fizycznej podnoszenie się z pozycji leżącej do siedzącej. Wykorzystując posiadane możliwości fizyczne, pacjent może samodzielnie podciągać się na kolejnych szczeblach drabinki. W razie potrzeby osoba pielęgnująca może wspierać przy tym głową i klatkę piersiową chorego, jego kooperacja zmniejsza jednak fizyczne obciążenie personelu, w szczególności odciąża plecy pielęgniarza. Motywacja pacjenta do pracy nad rozwojem własnych zasobów sił zwiększa się, a muskulatura  jego dłoni i ramion zostaje wzmocniona.

Cena 199,00 zł

Zestaw do mycia głowy znajduję zastosowanie przy higienie osób leżących, obłożnie chorych. Zestaw składa się z nadmuchiwanego basenu oraz prysznica, wykorzystującego system grawitacyjny do spłukiwania wody. Zestaw ten wykonany jest z wysokiej jakości PCV. Pojemność zbiornika na wodę to 10 l.

Kaczka sanitarna cena 17,00 zł

Kaczka sanitarna ułatwia pielęgnację osób obłożnie chorych, które nie mogą same skorzystać z toalety. Przy pomocy kaczki można łatwo i wygodnie oddać mocz a następnie go usunąć. Wbudowane zamknięcie zapewnia higiena użytkowania. Naczynie wykonane z mlecznobiałego polipropylenu z zatyczką i podziałką.